Yhteystiedot

Sari Karppi

Kehittämispäällikkö

Sari Karppi

sari.karppi(at)virkistys.fi

044-2101 386

 

 

 

 

 

Johtokunta 2020

 

Puheenjohtaja

Eveliina Hall, puheenjohtaja(at)virkistys.fi, 040-502 7658

 

Sihteeri

Mari Pilssari, mari.pilssari(at)virkistys.fi, 040-177 1301

 

Varapuheenjohtaja

Marita Mattila (VoTa), marita.mattila(at)virkistys.fi, 040-531 9942

Varajäsen Heidi Rimaila, heidi.rimaila(at)gmail.com, 040-700 7398

 

Jäsenet

Jarkko Huilla(Pesäpallo), jhuilla(at)hotmail.com, 050-870 6162

Varajäsen Isto Hockman, veljekset.hockmanky(at)pp.inet.fi, 0400-655 063

 

Toni Konga (Salibandy), toni.konga98(at)gmail.com, 045-184 8884

Varajäsen Satu Kettunen, satu.kettunen(at)suomi24.fi

 

Tiina Pesonen (Yleisurheilu), marjokangas(at)hotmail.fi, 040-410 8189

Varajäsen Maija Kuhanen, maija.kuhanen(at)gmail.com, 040-552 1829

 

Matti Pilssari, matti.pilssari(at)pp.inet.fi, 0400-653 902

Varajäsen Mari Pilssari, mari.pilssari(at)virkistys.fi, 040-177 1301

 

Jarmo Savolainen (Frisbeegolf), jarmo.savo(at)gmail.com, 040-558 4422

Varajäsen Marko Nironen, marko.nironen1(at)gmail.com, 0400-892 671

 

Mauri Taipale (Hiihto), toimisto(at)isannointi-taipale.fi, 0400-678 760

Varajäsen Sami Hahl, samihahl(at)hotmail.com, 040-534 0880

 

Sari Tompuri (Lentopallo), sari.tompuri(at)pp.inet.fi, 040-960 9795

Varajäsen Saija Järvinen, saikku65(at)gmailcom, 040-593 4244

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seuran toimintaa ja taloutta hoitaa johtokunta, johon kuuluu kahdeksi vuodeksi valittu puheenjohtaja sekä vähintään 2 ja enintään 10 jäsentä ja heille varajäsenet. Johtokuntaan pyritään valitsemaan jokaisesta toimivasta jaostosta yksi jäsen ja varajäsen.

Johtokunnan jäsenistä ja varajäsenistä puolet on erovuorossa vuosittain. Ensimmäisellä kerralla eroaa puolet arvan perusteella.

 

Johtokuntaan valitaan sekä miehiä että naisia, ellei erityisiä syitä ole.

 

 

Rahastonhoitaja

Anna Putkinen, rahastonhoitaja(at)virkistys.fi, 040-535 7253

Mäntyharjun Virkistys ry

Toimisto:
Liikuntahalli Kisala, Urheilutie 1 (2. krs)
52700 Mäntyharju

Laskutusosoite: 1. Verkkolaskut
Mäntyharjun Virkistys ry, 1010604-4
Verkkolaskuosoite: 003710106044
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*

2. Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun
Sähköpostilaskun osoite: 10106044@scan.netvisor.fi

3. Laskujen vastaanotto postitse skannauspalveluun
Mäntyharjun Virkistys ry
10106044
PL 100
80020 Kollektor Scan

LISÄTIETOJA

Yhdistysrekisteritunnus 57.347
Y-tunnus 1010604-4

Ota yhteyttä